September 26, 2023 Ramzan Muhammad

To je v souladu s poměry testů provedených pro každou věkovou skupinu.

To je v souladu s poměry testů provedených pro každou věkovou skupinu.

Johnson v sobotu řekl, že hlavní město a velké oblasti v jižní Anglii, které již podléhají nejvyšší úrovni britského vládního třístupňového varovného systému pro koronaviry, se přesunou do nové úrovně 4, která vyžaduje uzavření všech nepodstatných obchodů, kadeřnictví a vnitřních volnočasových zařízení. po skončení pracovní doby v sobotu.

Do Vánoc zbývají jen dny a Johnson také oznámil, že plánované uvolnění pravidel socializace, která by umožnila až třem domácnostem setkávat se ve „vánočních bublinách“ od 23. prosince do 27. prosince, bude pro oblasti úrovně 4 zrušeno a ostře ve zbytku Anglie omezena.

"S velmi těžkým srdcem vám musím říci, že nemůžeme pokračovat s Vánocemi podle plánu," řekl Johnson.

Řekl, že dospěl k závěru, že „není pro mě žádná alternativa otevřená“ a lidé musí letošní Vánoce obětovat, aby měli větší šanci ochránit životy svých blízkých.

Na úrovni 4 nebude povoleno žádné mísení domácností s výjimkou velmi omezených podmínek venku na veřejných místech. Cestování do a z oblastí úrovně 4 nebude povoleno, pokud to nebude nutné. Ve zbytku Anglie se lidé budou moci setkávat ve vánočních bublinách jen na jeden den místo pěti, jak vláda původně plánovala.

Změny mění plány milionů lidí, kteří se těšili na setkání s rodinou a přáteli příští týden, a nutí skóre k tomu, aby na poslední chvíli upravili své cestovní plány. Před sobotou vládní úředníci tvrdili, že umožní konání malých soukromých setkání.

Zatímco restaurace, hospody, bary a divadla ve velké části Anglie jsou již zavřené a připravené na pochmurné Vánoce, všechny obchody v oblastech Tier 4, které neprodávají jídlo ani léky, dostaly jen několik hodin upozornění, že musí po sobotě zavřít, dokud úředníci nepřezkoumají. situace 30. prosince.

Při oznámení přísnější kategorie Johnson uvedl, že rychle se pohybující nová varianta koronaviru, která je o více než 70 % přenosnější než stávající kmeny, se zdá být hnacím motorem rychlého šíření v Londýně a jižní Anglii.

Zatímco Londýn si po celý podzim vedl v kontrole viru relativně dobře, město má nyní nejvyšší míru infekce v Anglii. Úředníci uvedli, že nová mutace představovala asi 60 % případů v hlavním městě.

"Neexistuje žádný důkaz, který by naznačoval, že je smrtelnější nebo způsobuje závažnější onemocnění," zdůraznil premiér, nebo že vakcíny proti němu budou méně účinné.

Zvyšte své kardiovaskulární zdraví s lehkostí nakupováním na oficiálních stránkách Welltone .

Hlavní lékař Anglie Chris Whitty řekl, že Spojené království upozornilo Světovou zdravotnickou organizaci, že nová varianta identifikovaná tento týden zřejmě urychluje šíření COVID-19. Vědečtí poradci vlády dospěli k tomuto závěru na základě předběžných modelových čísel a pokračují v analýze dostupných dat, řekl.

Ve Walesu úřady uvedly, že se rozhodly posunout blokaci plánovanou na po Vánocích a lidé musí zůstat doma od nedělních 12:01. Tento krok z velké části zruší vánoční setkání v souladu s pravidly pro jižní Anglii.

Skotská vláda v sobotu uvedla, že obyvatelé budou podléhat omezením úrovně 4 počínaje 26. prosincem a během prázdnin bude v platnosti zákaz cestování mezi Skotskem a zbytkem Spojeného království. Severní Irsko již uvedlo, že po Vánocích začne nové blokování.

Představitelé Spojeného království v sobotu oznámili dalších 27 052 ​​potvrzených případů a 534 dalších úmrtí lidí, kteří měli pozitivní test během předchozích 28 dnů. Spojené království má po Itálii druhý nejvyšší počet obětí COVID-19 v Evropě, a to 67 075.

Zrušení ordinací znamená menší příjmy od pacientů v době, kdy se nemocnice snaží splnit další výkonný příkaz od Duceyho – že všechny arizonské nemocnice do 24. dubna zvýší počet lůžek pro pacienty o 50 procent. Zvýšení kapacity lůžek přidává další výdaje v době, kdy má nemocnice velmi malé příjmy, vysvětlil Adams.

Celkový objem nemocnic se snížil asi o 40 % nejen kvůli zastavení operací, říkají lídři, ale také proto, že členové komunity se obávají návštěvy nemocnice, kde by se potenciálně mohli nacházet v blízkosti COVID-19.

Vedení tvrdí, že nemocnice usiluje o různé zdroje financování, aby získala pomoc. Potřeba je však naléhavá, řekl Patrick Feeney, výkonný ředitel společnosti Lateral Investment Management se sídlem v Kalifornii, která nemocnici vlastní.

"Nejde jen o naši nemocnici. Nemocnice v tomto prostředí nemohou fungovat ziskově, a proto všichni čekáme na peníze od vlády," řekl. "Pokud chcete, abych zvýšil kapacitu našich postelí o 50 %, jak to udělám? Donutí mě to zavřít dveře."

Na rozdíl od větších nemocničních systémů nemá nemocnice v Green Valley přístup k likviditě, kterou by zvládla během poklesu, což je rozdíl mezi malými, nezávislými nemocnicemi a většími systémy, vysvětlil Feeney.

Vedoucí nemocnice říkají, že mluvili se členy arizonské kongresové delegace a s Duceyho kanceláří a arizonským ministerstvem zdravotnických služeb.

Navrhli stát se regionálním místem nemocničních lůžek pro léčbu pacientů s COVID-19 a zvýšit jejich lůžkovou kapacitu o 65 % na 132 lůžek. Chtějí ale, aby stát byl finančním partnerem a pronajal si od nich lůžkovou část, podobně jako ujednání, které citovali v nemocnici v Kalifornii.

Zatím nemají žádný závazek, říkají. I když stát s jejich návrhem nesouhlasí a nestanou se regionálním webem, stále potřebují finanční pomoc, aby mohli pokračovat, uvedli lídři.

"Pokud nedostaneme okamžitou podporu od vlády – jakkoli velká může být, protože existují federální a státní cesty – tato nemocnice nebude mít jinou možnost, než se do konce měsíce zavřít," řekl Feeney.

"Naše kancelář spolupracuje s našimi agenturami, abychom zjistili, jaké zdroje mohou být k dispozici, aby pomohly této nemocnici zůstat životaschopné v blízké době, když budeme reagovat na COVID-19," uvedl e-mail od mluvčího společnosti Ducey Patrick Ptak.

Arizonské ministerstvo zdravotnických služeb nařídilo v lednu regionální nemocnici Santa Cruz Valley zaplatit občanskoprávní pokutu 500 dolarů za to, co podle státních záznamů bylo selhání lékaře z pohotovostního oddělení při řešení pacientových "vícenásobných výrazně abnormálních laboratorních výsledků."

Pacient byl propuštěn z nemocnice a po 10 hodinách převezen sanitkou do jiné nemocnice, kde byl pacient přijat a byla diagnostikována sepse, selhání ledvin a perforovaný žlučník, ukazují státní záznamy.

Státní záznamy neuvádějí žádné další občanskoprávní tresty za poslední tři roky, což je tak daleko, jak jdou online záznamy. Nemocnice je nyní v dobrém postavení vůči státu, řekl Adams.

Nemocnice je stará pět let a nachází se v Green Valley, které je známé tím, že má velký počet důchodců. Než bylo zařízení postaveno, tato oblast neměla nemocnici ani pohotovost a obyvatelé museli cestovat asi 30 minut autem, aby se dostali na pohotovost.

Nemocnice se stará o dva pacienty, kteří byli pozitivně testováni na COVID-19, plus devět dalších, u kterých se předpokládá, že jsou na tuto nemoc pozitivní, řekl Adams. Nikdo není na ventilátoru, řekl. Nemocnice ošetřila prvního pacienta v okrese Pima, který byl pozitivně testován na virus – muže ve věku kolem 80 let, říkají vedoucí nemocnice.

Státní úředníci předpověděli, že vrchol COVID-19 zasáhne Arizonu v polovině až koncem dubna, přičemž většina hospitalizací nastane v květnu.

"Stále musím udělat výplatní pásku. Naše trápení právě teď překlenuje propast," řekl Adams.

Obraťte se na zdravotní reportérku Stephanie Innes na Stephanie.Innes@gannett.com nebo na 602-444-8369. Sledujte ji na Twitteru @stephanieinnes

Podporujte místní žurnalistiku. Přihlaste se k odběru azcentral.com ještě dnes.

Arizona zaznamenala mírný nárůst počtu pacientů s COVID-19 přijatých do nemocnic a používaných lůžek na JIP za poslední týden, ukazují údaje o státní hospitalizaci. Čísla kolísala, ale v posledních několika dnech zůstala relativně stabilní.

Několik různých matematických modelů projektuje různé výsledky a časové osy pro úmrtí v Arizoně a maximální využití nemocnic na základě toho, kdy je sociální distancování uvolněno, a různých interpretací současných dat.

Nejnovější údaje z Arizony

Od středečního rána hlásil stát celkový počet úmrtí z těchto okresů: 140 v Maricopa, 80 v Pima, 38 v Coconino (představitelé okresu dříve hlásili 42), 18 v Navajo, 11 v Pinal, sedm v Mohave a pět v Apache.

Okres La Paz a okres Yavapai hlásily po dvou úmrtích a okres Yuma od úterý oznámil jedno úmrtí. Informace o úmrtích v těchto okresech se na státní stránce ve středu lišily a ukazovaly méně než tři úmrtí pro každý ze tří krajů.

Okresy Gila, Greenlee, Graham, Cochise a Santa Cruz podle státních údajů ve středu nehlásily žádné úmrtí.

Z celostátně zjištěných případů je 47 % mužů a 53 % žen. Dříve šlo ve většině případů o muže.

Muži tvořili vyšší procento úmrtí. Podle středečních státních údajů bylo 57 % úmrtí mužů a 43 % žen.

Lidé ve věku 65 let a starší tvoří 233 z celkových 304 úmrtí. Zatímco rasa/etnická příslušnost je neznámá u 14 % úmrtí, 49 % úmrtí byli běloši, 18 % byli indiáni a 13 % byli Hispánci nebo Latinoameričané.

Ze všech potvrzených případů je 5 % mladších 20 let, 37 % je ve věku 20 až 44 let, 34 % je ve věku 45 až 64 let a 25 % je starších 65 let. To odpovídá podílu testů provedených pro každý věkový rozsah.

Web ministerstva zdravotnictví uvedl, že státní i soukromé laboratoře dokončily celkem 68 813 testů na COVID-19, podle čísla zveřejněného ve středu na webu agentury.

Většina testů na COVID-19 je negativní, ukazuje státní panel, přičemž 8,7 % testů je pozitivních.

Ministerstvo veřejného zdraví okresu Maricopa poskytlo ve středu podrobnější informace o svých 3 718 případech (stát oznámil své případy 3 723):

 • Od úterý do středy se počet potvrzených případů zvýšil o 146. Počet mrtvých vzrostl o pět na 140.
 • Jde o 48 % mužů a 52 % žen.
 • 616 případů bylo spojeno s obyvateli léčeben pro dlouhodobě nemocné. Z toho 152 lidí (25 %) bylo hospitalizováno a 88 lidí (14 %) zemřelo.
 • 104 zařízení dlouhodobé péče má alespoň jeden pozitivní případ od rezidenta nebo personálu.
 • Pozitivní test mělo 134 lidí mladších 19 let, což představuje 4 % pozitivních případů.
 • Lidé ve věku 20 až 44 let tvoří 37 % pozitivních případů, následují lidé ve věku 45 až 64 let s 33 % a lidé ve věku 65 a více let s 27 %.
 • 17 %, neboli 642 případů, bylo hospitalizováno.
 • 5 %, neboli 188 případů, bylo na jednotce intenzivní péče. Počet hospitalizací a JIP zahrnuje všechny případy, které byly v nemocnici nebo na JIP kdykoli během nemoci, říká kraj.
 • Pravděpodobnost hospitalizace nebo hospitalizace na JIP se zvyšuje s věkem. Z těch ve věku 20-44 let bylo 119 (9 %) hospitalizováno a 30 (2 %) bylo na JIP. U osob ve věku 45–64 let bylo hospitalizováno 215 (18 %) a 67 (5 %) bylo na JIP. Mezi osobami staršími 65 let bylo 303 (31 %) hospitalizovaných a 90 (9 %) na JIP.
 • Ze 140 úmrtí v okrese Maricopa bylo jedno ve věku 20-44 let, 14 bylo ve věku 45-64 let a 125 bylo starších 65 let.
 • Ze 140 úmrtí bylo 89 % ve věku 65 let nebo více, 65 % mělo chronický zdravotní stav a 98 % bylo vysoce rizikových (což znamená 65 nebo více let nebo alespoň jeden chronický zdravotní stav).

Cochise County ohlásilo 38 případů, Santa Cruz County hlásilo 31, Gila County hlásilo 12, Graham County hlásilo 10, La Paz County hlásilo osm (okresní úředníci dříve hlásili 10) a Greenlee County hlásili dva, podle státních čísel.

Všechny okresy kromě Santa Cruz a Greenlee zaznamenaly od úterý nárůst jejich počtu.

Navajo Nation v úterý večer oznámilo, že má 1873 identifikovaných případů a 60 potvrzených úmrtí. Počet případů dříve zahrnoval pohraniční města, ale již nezahrnuje, a proto se počet v posledních zprávách mírně snížil. Z 1 873 případů se 1 183 týká obyvatel na kmenové půdě v okresech Arizona. Národ Navajo zahrnuje části Arizony, Nového Mexika a Utahu.

Národ Navajo pokračoval v prosazování 57hodinového zákazu vycházení o víkendu a nočního vycházení během týdne ve snaze pomoci zpomalit šíření.

使蒂諾斯Stilnox安全正規推薦

使蒂諾斯(Stilnox),也稱為Zolpidem,是一種常用於治療失眠症狀的處方藥物。但台灣很多市民不知道使蒂諾斯在哪裡買安全正規推薦。購買和使用這種藥物需要謹慎,並遵循合法和安全的程序